close
دانلود آهنگ جدید
لاریجانی پادرمیانی اش برای جلالی را تکذیب کرد
loading...

وتار

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای آزادی جلالی را تکذیب کرد - خبرگزاری مهر ... www.mehrnews.com/.../لاریجانی-پادرمیانی-اش...   Translate this page Mehr News Agency 22 mins ago - رئیس مجلس شورای اسلامی انتشار برخی خبرها در خصوص بازداشت کاظم جلالی را تکذیب کرده و گفت: پادرمیانی من در این خصوص هم خلاف و هم دروغ بود. لاریجانی پادرمیانی اش برای جلالی را تکذیب کرد tnews.ir/news/ae4b67990712.html   Translate this page 12 mins ago - رئیس مجلس شورای اسلامی انتشار برخی…

لاریجانی پادرمیانی اش برای جلالی را تکذیب کرد

Manager بازدید : 197 شنبه 16 مرداد 1395 : 16:24 نظرات ()

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای آزادی جلالی را تکذیب کرد - خبرگزاری مهر ...

www.mehrnews.com/.../لاریجانی-پادرمیانی-اش...
Translate this page
Mehr News Agency
22 mins ago - رئیس مجلس شورای اسلامی انتشار برخی خبرها در خصوص بازداشت کاظم جلالی را تکذیب کرده و گفت: پادرمیانی من در این خصوص هم خلاف و هم دروغ بود.

لاریجانی پادرمیانی اش برای جلالی را تکذیب کرد

tnews.ir/news/ae4b67990712.html
Translate this page
12 mins ago - رئیس مجلس شورای اسلامی انتشار برخی خبرها در خصوص بازداشت کاظم جلالی را تکذیب کرده و گفت: پادرمیانی من در این خصوص هم خلاف و هم دروغ بود.

لاریجانی پادرمیانی اش برای جلالی را تکذیب کرد / خبرگزاری مهر

khabarfarsi.com/ext/23133847
Translate this page
16 mins ago - رئیس مجلس شورای اسلامی انتشار برخی خبرها در خصوص بازداشت کاظم جلالی را تکذیب کرده و گفت: پادرمیانی من در این خصوص هم خلاف و هم دروغ بود.

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد | آفتاب

www.aftabir.com/news/article/view/2016/08/06/1376672
Translate this page
10 mins ago - لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد ... رئیس مجلس شورای اسلامی انتشار برخی خبرها در خصوص بازداشت کاظم جلالی را تکذیب کرده و گفت: پادرمیانی من در این .... ماجرای ستاره ترکیه ای و خواستگار سیریش ایرانی اش!

لاریجانی شایعه بازداشت جلالی را زشت و قبیح دانست - نازبید

www.nazbid.ir/post/?q=لاریجانی+شایعه+بازداشت+جلالی+را...
Translate this page
لاریجانی شایعه بازداشت جلالی را زشت و قبیح دانست. ... متأسفم زیرا از کارهای زشت و قبيح بود که نسبت به شخصیتی این حرف‌ها را زدند و بعد هم اشاره کردند که من پادرمیانی کردم. اینها خلاف و دروغ بود و من هم چنین .... واکنش کاظم جلالی به شایعه دستگیری اش ... هم دولت تکذیب کرد هم دادستان؛ برادر رییس جمهوری در دفتر کارش نشسته.

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد - خبر روز

khabareruz.xyz/search/?...لاریجانی+پادرمیانی‌اش...جلالی...تکذیب+...
Translate this page
لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد. ... در خصوص سوالی درباره خبر بازداشت کاظم جلالي نماینده مردم تهران و پادرمیانیرئیس مجلس براي آزادی وی .... و تلویزیون ایران، در صفحه اینستاگرامی اش خبر حضور خود در پارتی شبانه را تکذيب کرد.

لاریجانی شایعه بازداشت جلالی را زشت و قبیح دانست | دمادم

damadam.ir › اخبار › ایسنا › سیاسی
Translate this page
34 mins ago - رئیس مجلس شورای اسلامی با تکذیب اخبار منتشره در مورد بازداشت کاظم ... بر بازداشت چندساعته کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس و پادرمیانی اش برای ... به شخصیتی این حرف ها را زدند و بعد هم اشاره کردند که من پادرمیانی کردم.

الف - واکنش کاظم جلالی به شایعه دستگیری اش

alef.ir/vdcfvcdmxw6deja.igiw.html?37txt
Translate this page
2 days ago - جلالی نحوه اطلاع خود از خبر دستگیریش را اینگونه بیان کرد «بنده شب گذشته ... جلالی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه با توجه به ذکر نام آقای علی لاریجانی رئیس مجلس در این خبر آیا ... بازداشت کاظم جلالی تکذیب شد.

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد - دبلیوخبر

wwwkhabar.ir/7976237
Translate this page
لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد ... پدر فداکار برای درمان فرزندش کلیه اش را حراج کرد/پادرمیانی وزارت بهداشتی ها به داد دختر خردسال رسید عکس ...

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد - پرسیار

porsyar.com/7856203
Translate this page
لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد ... پدر فداکار برای درمان فرزندش کلیه اش را حراج کرد/پادرمیانی وزارت بهداشتی ها به داد دختر خردسال رسید عکس · آگهی ...

لاریجانی در جمع خبرنگاران: خبر بازداشت جلالی و دخالت من برای آزادی وی ...

wwwkhabar.ir/7976557
Translate this page
مازندمجلس: رئیس مجلس خبر بازداشت کاظم جلالی و پادرمیانی خود برای آزادی وی را کلا ... لاریجانی پادرمیانی اش برای جلالی را تکذیب کرد · ◇ صدور پایانکار برای برج ...

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای آزادی جلالی را تکذیب کرد

monitor.shafaqna.com/FA/IR/5643064
Translate this page
6 mins ago - لاریجانی پادرمیانی‌اش برای آزادی جلالی را تکذیب کرد. ... رئیس مجلس شورای اسلامی انتشار برخی خبرها در خصوص بازداشت کاظم جلالی را تکذیب کرده و گفت: پادرمیانی من در این خصوص هم خلاف و هم دروغ .... از مهار آتش تا بازی با مرگ.

واکنش لاریجانی به شایعه بازداشت جلالی - فارسی فان

www.far30-fun.ir/search/?q=واکنش+لاریجانی...بازداشت+جلالی
Translate this page
واکنش لاریجانی به شایعه بازداشت جلالی. ... کاظم جلالي گفت که این موضوع و خبرهای مربوط به پادرمیانی من در این رابطه خلاف و دروغ ... هم دولت تکذیب کرد هم دادستان؛ برادر رییس جمهوری در دفتر کارش نشسته ... واکنش کاظم جلالی به شایعه دستگیری اش.

لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد - پرسیار

porsyar.com/7856203
Translate this page
لاریجانی پادرمیانی‌اش برای جلالی را تکذیب کرد ... پدر فداکار برای درمان فرزندش کلیه اش را حراج کرد/پادرمیانی وزارت بهداشتی ها به داد دختر خردسال رسید عکس · آگهی ...

الف - واکنش کاظم جلالی به شایعه دستگیری اش - نسخه قابل چاپ

alef.ir/prtfvcdmxw6deja.igiw.html
Translate this page
2 days ago - رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی هرگونه بازداشت به دلیل مسائل مالی را تکذیب کرد و انتشار اینگونه . ... واکنش کاظم جلالی به شایعه دستگیری اش ... یا نه اظهار داشت: من نمی‌دانم آقای لاریجانی واکنشی نشان بدهد یا ندهد اما بنده طی ...

پارسینه|Parsine

www.parsine.com/
Translate this page
روز گذشته آتش سوزی یک هواپیمای شرکت مسافربری امارات در فرودگاه دبی باعث شد امروز ... توضیحات درباره اقدامات ... دولت اصلاحیه مدل جدید قراردادهای نفتی را تصویب کرد. در جلسه امروز به ریاست ..... اظهارات‌ لاریجانی‌ درباره‌ قوانین‌ دست‌وپاگیر ... بازداشت کاظم جلالی تکذیب شد ..... پادرمیانی طارمی برای بازگشت رضائیان · دستگیری ...

واکنش لاریجانی به شایعه بازداشت جلالی – خبر آنی

khabarani.ir/?p=251381
Translate this page
13 mins ago - رئیس مجلس شورای اسلامی با تکذیب اخبار منتشره در مورد بازداشت کاظم جلالی گفت که این ... بود که نسبت به شخصیتی این حرف‌ها را زدند و بعد هم اشاره کردند که من پادرمیانی کردم. ... دختری که بیماری اش او را شبیه مانکن مغازه می کند!

پایگاه اطلاع رسانی مثلث | آشنا: صداوسيما هميشه از بودجه اش مي‌نالد ...

mosalas.ir/fa/home/details/7041172495 - Translate this page
Feb 16, 2016 - طلای جهانی سقوط کرد کاظم جلالی : بعضی ها از من کینه دارند / من به آنها گفتم کاسبین ... آشنا: صداوسيما هميشه از بودجه اش مي‌نالد / مخاطبان اين رسانه از كيفيت و محتواي آن ... طاقچه بالا نمی‌گذارم سعید جلیلی خبرسازی درباره خود را تکذیب کرد ... ائتلاف با لاریجانی برای بعد از انتخابات است زمان انتشار : سه‌شنبه ۲۷ بهمن ...

جلالی: نماینده لاریجانی در ائتلاف اصولگرایان حضور ندارد

www.entekhab.ir/.../جلالی-نماینده-لاریجانی-در-ائتلاف-ا...
Translate this page
Entekhab
Dec 25, 2015 - ... رهروان مجلس حضور نماینده لاریجانی در ائتلاف اصولگرایان را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار مهر کاظم جلالیرئیس فراکسیون رهروان مجلس پس از ثبت .... پرچم عربستان را آتش نزدیم، فقط با آن عکس گرفتیم / زندان برویم می‌میریم.

ارائه تخفیف یک ناشر برای خبرنگاران - خبر روز

khabareruz.jettadrain.co.uk/news/353029
Translate this page
خبر بازداشت جلالی و دخالت من برای آزادی وی خلاف اندر خلاف است ... واکنش کاظم جلالی به شایعه دستری اش .... لاریجانی پادرمیانی اش برای جلالی را تکذیب کرد.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 227
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 22
 • آی پی دیروز : 37
 • بازدید امروز : 103
 • باردید دیروز : 82
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 103
 • بازدید ماه : 1,933
 • بازدید سال : 38,358
 • بازدید کلی : 209,352